Vrácení zboží a reklamace

Mrzí nás, že nejste s naším produktem spokojeni. Abychom vám usnadnili proces řešení této situace, sepsali jsme zde pro Vás pár bodů.

Pokud nejste s výrobkem spokojeni, máte ze zákona právo odstoupit od kupní smlouvy. V praxi to znamená, že pokud vám dorazil výrobek, který vám nesedí a nebo není podle vašich představ, můžete nám ho do 14 dnů od doručení vrátit zpět (v původním obalu, nenošený) a my vám vrátíme peníze.

Odstoupení od kupní smlouvy

Jak na vrácení? Jednoduše. Nevyhovující výrobek bezpečně zabalte do původního obalu, přiložte k němu vyplněný formulář Odstoupení od kupní smlouvy a zašlete ho na adresu:

Wayana.eu

Jitka Neuhoferová
Ukrajinská 359 ,
415 03 Teplice 

Nezapomeňte uvést správné číslo objednávky a zkontrolujte správnost čísla bankovního účtu. Pokud vše půjde hladce, peníze vám vrátíme nejpozději do 14 dní od doručení vašeho odstoupení od kupní smlouvy. V případě nesrovnalostí vás budeme kontaktovat na e-mail uvedený při objednávce.

Formulář odstoupení od kupní smlouvy si stáhněte ZDE

Kompletní obchodní podmínky si přečtěte ZDE

REKLAMACE

Objeví-li se na vašem výrobku Wayana náhlá vada, může to být důvod k reklamaci. Jak postupovat? Máte dvě možnosti. Buď se s výrobkem zastavte na jedné z našich výdejen, kde si výrobek prohlédnou naši šikovní zaměstnanci a poradí vám s dalším postupem, nebo ho s vyplněným reklamačním protokolem zašlete k nám. Ještě předtím nás ale neváhejte kontaktovat na e-mail: info@wayana.eu a přiložte fotografie vady. Budete tak mít jistotu, že je vada důvodem k úspěšné reklamaci a ušetříte tak svůj čas.

Mějte prosím na paměti, že se záruka nevztahuje na poškození běžným opotřebením, nadměrným používáním nebo nevhodným ošetřením výrobku. Zároveň také řešte reklamace bez odkladu, jakmile zjistíte vadu, aby nedošlo k prodlení a jejímu možnému rozšíření.

Reklamační formulář k vyplnění stáhnete ZDE